menuMenu

Nemovitosti - prodej a koupě bezpečně přes advokáta

Prodej nemovitosti si zaslouží řádnou péči nejen kvůli hodnotě samotného předmětu prodeje, ale i kvůli nástrahám, které při prodeji nemusí být na první pohled znatelné.

Proč je dobré využít mé služby?

Zkušenosti, prevence a úschova – Právní služby poskytuji od roku 2012. Od té doby jsem pomohl stovkám klientů s převody nemovitostí v hodnotě miliard korun. Mám s převody nemovitých věcí bohaté zkušenosti, a proto zajistím i Vám bezpečné a rychlé vyřízení Vašeho obchodu. Samozřejmostí je prověření protistrany a předmětu převodu, jehož podcenění spolu s nedostatečnou úpravou smluv často vede ke vzniku problému, kterému šlo v drtivé většině případů předejít. Zajistím rovněž bezpečnou úhradu kupní ceny, kupříkladu skrze advokátní úschovu, kterou Vám rád v rámci svých advokátních služeb zajistím.

Pohodlně, rychle a online – Ne všechny advokátní kanceláře, natož jiní zprostředkovatelé, Vám zajistí komplexní služby při převodu nemovitosti tak, abyste přišli a po udělení plné moci se dál o celý proces nemuseli starat. Kromě přípravy smluv zajistím ověření Vašich podpisů, připravím a podám za Vás návrh na vklad do katastru nemovitostí a zastoupím Vás v samotném katastrálním řízení, přičemž se postarám i o úhradu správních poplatků. To vše dálkovým přístupem, což činí celý proces pohodlnější, rychlejší a levnější. Díky využití moderních technologií již nemusíte pro vyhotovení smluv nikam chodit, stačí zavolat a případně potřebné podklady zaslat elektronicky.

Tento web využívá k fungování Cookies. Souhlasíte?